Українська енергетична Асоціація звернулася до ВР: просять депутатів зберегти вітчизняну нафтопереробку

Українська енергетична Асоціація (УЕА) закликає народних депутатів зберегти вітчизняну нафтопереробку та посилити енергетичну безпеку України.

Асоціація звернулась з відповідним листом-зверненням до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України  щодо підтримки законопроекту № 4098 від 15.09.2020 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збалансованості ставок акцизного податку на пальне».

Повний текст листа-звернення за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1kUIRKZvPs5ftHC4_ykgeVBeYTSLF9rx3/view

Додатково до попереднього листа, що надсилався за результатами проведеного круглого столу, експертами Асоціації проведено аналіз аргументів, що наведені авторами альтернативних законопроектів №4098-3, № 4098-4 та можливі негативні наслідки їх прийняття.

На думку Української енергетичної Асоціації прийняття законопроектів №4098-3 та №4098-4 неодмінно призведе до посилення енергозалежності України від країни-агресора в поставках пального та занепаду вітчизняної нафтопереробної галузі.

З огляду на зазначене, піклуючись про енергетичну незалежність України, конкурентоспроможну вітчизняну нафтопереробку та стабільну роботу стратегічних галузей економіки, як наголошують в Українській енергетичній Асоціації, вони звернулись до членів Комітету Верховної Ради України підтримати саме проект Закону України № 4098 від 15.09.2020, який найбільше відповідає викликам сьогодення.