ПАТ «Укртатнафта» оголошує про необхідність в регулярному перевезенні вантажу територією України

ПАТ «Укртатнафта» має необхідність в регулярному перевезенні вантажу територією України. Вантаж – БЕНЗОЛ НАФТОВИЙ (ЕТСНГ 711035, ГНГ 29022000, код ООН 1114). Завантаження відбувається на території ПАТ «Укртатнафта», м. Кременчук (з.д. станція Кагамлицька, код 428207). Основний напрямок перевезення – станція Поромна Одеської залізниці, код 402508. Також можливі й інші напрямки, в залежності від місця знаходження покупця товару.

Орієнтовний об’єм перевезення — 1600-2000 тонн в місяць.

Компанія очікує на пропозиції щодо надання послуг з перевезення вказаного вантажу територією України або надання в оренду залізничного рухомого складу у кількості 14 одиниць з урахуванням наступних вимог:

— перевезення вантажу «Бензол нафтовий» відбувається тільки у власних вагонах;

— залізничні цистерни з паровою сорочкою чи внутрішньою системою розігріву вантажу можуть використовуватись протягом всього року;

— залізничні цистерни без системи розігріву можуть використовуватись тільки до середньої добової температури +10°С, оскільки за нижчої температури вантаж починає кристалізуватись, що унеможливлює його подальше зливання;

— останній вантаж, що перевозили цистерни, повинен бути «Бензин» або «Дизельне паливо». Після мазуту та інших темних нафтопродуктів налив бензолу неможливий.

Компанія приймає комерційні пропозиції у електронній формі по вказаним нижче контактам:

urkovskiy@ukrtatnafta.com (Юрковський Віталій Олександрович), тел. (0536) 76-80-74;

ivanchenko@ukrtatnafta.com (Іванченко Олександр Григорович), тел. (0536) 76-11-76.