«Укртатнафта» розпочала поставки авіапалива для Міноборони

ПАТ «Укртатнафта» підписало з Міністерством оборони контракт на поставку 3550 тонн авіаційного палива. Копію договору від 23 червня опубліковано в системі ProZorro. Це перший, підписаний групою «Приват», контракт з оборонним відомством, як мінімум з 2015 року, з моменту запуску системи ProZorro.

Компанія зобов’язалась поставити до 23 липня паливо по 16 256 грн./т. За даними щорічного цінового моніторингу «Консалтингової групи А-95», 23 червня на оптовому ринку новополоцьке РТ пропонувалося компанією «БНХ-Україна» по 14 150 грн./т (за передоплатою і без урахування доставки). Ціна Міноборони включає логістичні затрати, крім того, відомство купує паливо з відстроченням платежу, що також впливає на ціну.

Контракт підписано за підсумком тендеру 12 травня. Тоді на аукціоні «Укртатнафта» запропонувала найвищу ціну серед 6 учасників. Її пропозиція була на 29% чи на 3656 грн.
за тонну дорожчою, ніж компанії «ОККО», яка на аукціоні запропонувала найнижчу вартість (12 600 грн./т). Та з 29 травня по 11 червня пропозиції решти 5 компаній, у тому числі й «ОККО», було почергово відхилено тендерним комітетом з формулюванням «не усунення недоліків у тендерній документації». Пропозицію «Укртатнафти» 16 червня було акцептовано. Також 19 червня Міноборони, після відхилення заявок решти учасників, акцептувало пропозицію «Укртатнафти» на поставку 1,2 тис. тонн РТ.

За матеріалами інтернет-видання «Всеукраїнські Вісті»