«Укртатнафта»: Ми вдячні всім нашим партнерам по бізнесу

Звертаємось до всіх наших партнерів, постачальників і споживачів наших нафтопродуктів. Нафтопродукти —  це кров економіки; така ж, як електроенергія, природний газ. Без сталого функціонування енергетичного сектору неможливе існування економіки, промисловості, нормального життя людини.

Ми усвідомлюємо наше завдання на цей складний період, стратегічне за змістом і гуманітарне за суттю. Ми повинні забезпечити економіку нафтопродуктами, щоб громадяни отримували завчасно медичну допомогу, щоб йшло постачання продуктів харчування, щоб наша армія була забезпечена паливом і ми всі були захищені. Щоб Іл-76, який літав до Китаю за тестами і медичним обладнанням для України, був заправлений нашим авіапаливом.

Наше завдання зараз захистити своїх працівників і забезпечити безперервне виробництво нафтопродуктів.

Ми вдячні нашим партнерам, українським та іноземним, що не зупиняють виробництво і забезпечують нас металом, електричним обладнанням, реагентами та ін., що добувають нафтову сировину і здійснюють її транспортування.

Країна повинна виконати два завдання одночасно. По-перше: зберегти людей і зупинити епідемію. По-друге: не втратити свій виробничий потенціал. Зупиняючи епідемію, не можна зупинити економіку. Держава повинна звернути увагу на роботу промисловості. Зараз кожне робоче місце на виробництві має стратегічне значення. Немає важливого і неважливого — в економіці все взаємопов’язано. Держава не повинна замкнутися тільки на соціальних питаннях. Державні замовлення, інфраструктурні проекти, підтримка національних товаровиробників з метою більшого рівня забезпечення всіх галузей економіки національним продуктом в умовах світової фінансової кризи – це робота для людей, це їх доходи і купівельна спроможність;  це і податки, які завтра дозволять вирішувати соціальні завдання держави.

«Укртатнафта» ще раз висловлює вдячність своїм покупцям нафтопродуктів і постачальникам обладнання та матеріалів щодо забезпечення безперервного виробничого процесу. Тільки працюючи ми здолаємо і кризу, і хворобу.