Дії, що унеможливлять паливну залежність країни

Росія нещодавно знову розпочала черговий виток енергетичної війни проти України – з 1 листопада, на тлі суттєвого зниження обсягів транзиту газу через українську ГТС, вона не надала дозвіл на експорт електроенергії, заборонила продаж антрациту та заблокувала вагони із вугіллям, які йшли до України з Казахстану.

Агресивні дії Росії знайшли своє відображення й на ринку нафтопродуктів. Так,  стало відомо, що РФ планує обмежити постачання зрідженого вуглеводневого газу до рівня 30% від задекларованих експортерами обсягів. Однак це були лише погрози: попри апокаліптичні очікування, які з’явились майже одразу після цієї заяви, імпорт зрідженого газу  сягнув дворічного максимуму.

Тим часом залежність України від Росії та її найближчого партнера Білорусі в секторі нафтопродуктів залишається на небезпечно високому рівні: вже котрий рік звідти надходить понад дві третини імпорту зрідженого газу, бензину та дизельного палива. Це дозволяє Росії субсидувати переробку нафти на власних і білоруських НПЗ, обкладаючи при цьому додатковими податками безпосередньо імпорт сировини.

Як  же протистояти таким відкрито ворожим діям? Видання «Українська енергетика» опублікувало великий матеріал на цю тему, опитавши провідних експертів паливного ринку та акумулювавши їх бачення у статтю «Нафтозалежність від Росії невпинно зростає: чим це загрожує цієї зими?» (https://ua-energy.org/uk/posts/naftozalezhnist-vid-rosii-nevpynno-zrostaie-chym-tse-zahrozhuie-nam-tsiiei-zymy).

Зосередити зусилля на підтримці внутрішнього виробництва палива, провести диверсифікацію їх поставок до країни, створити стратегічний запас нафти та нафтопродуктів – ось головні напрямки енергонезалежності. Успішна реалізація таких кроків, запропонованих опитаними фахівцями, дозволить українському ринку нафтопродуктів суттєво змінитись. Це зведе нанівець  залежність від Росії та Білорусі, зробить вітчизняних виробників основними постачальниками пального, а можливу їх нестачу компенсувати, в першу чергу, завдяки імпорту через морські порти. Однак, часу на розмірковування обмаль – на державному рівні слід приймати відповідні рішення, адже зволікання тільки посилює паливну залежність країни.

Джерело: телеграм-канал Укртатнафта_Інфо (https://t.me/ukrtatnafta_info/443) та інтернет-ресурс “Українська енергетикка”