Передноворічні дарунки дітлахам

Напередодні дня святого Миколая Чудотворця представниками нашого підприємства була передана  допомога, яка була зібрана під час благодійних акцій з підтримки вихованців Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернат та Будинку дитини.

Спільними зусиллями було акумульовано певні благодійні ресурси. Так, в рамках акції  «Твій вклад має значення!» для школи–інтернату 33 благодійника перерахували грошей на суму 6960 грн. Зазначимо, що новорічний подарунок у вигляді ялинки-прикраси, зробленої руками діток,  отримав співробітник нашого ПАТ, який зробив найбільший одноразовий внесок та побажав залишитись не названим. Також від більш як 30 благодійників надійшла поміч у вигляді пакунків з дитячим одягом. На зібрані кошти закуплені, згідно з побажанням керівництва навчального закладу, колготки, шкарпетки та інша білизна для вихованців і разом із зібраними речами та солодким подарунковими наборами передані школі-інтернату.

Акція «Добре серце, відгукнись!» для діток з Будинку дитини, що на вулиці Бетонній, мала наступні результати – загалом зібрано 26200 грн. Сума досить значна! Тому, і витрачена вона була на речі, в яких, за словами головної лікарки закладу, була нагальна потреба – придбано мокасини, босоніжки, ігрові килими. І звичайно ж не забули про солодощі – маленькі хлопчики та дівчатка отримали фрукти та частування «Барні». На жаль, у цьому році через карантинні обмеження у колективу нашого підприємства не було можливості привітати діток особисто, тому була оформлена адресна доставка подарунків. Однак, це не зменшило радості і задоволення діток від таких необхідних та приємних знаків уваги.

Велика вдячність всім заводчанам і добрим людям, які внесли свій вклад у створення святкового передноворічного настрою для діток і допомогли зробити їх життя радісніше та комфортніше.  Хай бажання робити добро ніколи не припиняється!

Джерело: телеграм-канал Укртатнафта_Інфо https://t.me/ukrtatnafta_info/431