Укртатнафта зацікавлена в підготовці робітничих кадрів

16 грудня в нашому місті пройшла регіональна рада роботодавців, центрів зайнятості, закладів професійно-технічної та фахової освіти на базі Вищого професійного училища №7. До цього заходу проявили неабиякий інтерес багато підприємств та організацій регіону, адже питання забезпечення виробництва кваліфікованим технічним персоналом є сьогодні дуже актуальним для вітчизняних компаній будь-яких форм власності. 

Наш завод, як потужний роботодавець, зацікавлений у налагодженні спільної роботи з  навчально-професійними закладами і центрами зайнятості з метою надання працевлаштування спеціалістам тих професій, які наразі є найбільш потрібні для нас. Так, під час зустрічі представниками ПАТ була заявлена зацікавленість в робітничих кадрах: оператор технологічних установок, лаборант хіманалізу, приладист тощо.

Серед іншого, компанія вивчає питання застосування дуальної форми освіти – це коли майбутні спеціалісти поєднують своє навчання з навчанням-працею на робочих місцях на вподобаному підприємстві з можливістю подальшої роботи на ньому. 

Такі заходи надають чудову можливість роботодавцям отримати інформацію від професійно-начальних закладів щодо їх можливостей у сфері підготовки працівників актуальних спеціальностей та заявити про свою зацікавленість у тих професіях, в яких є потреба. А у здобувачів освіти є нагода прийняти вірне рішення і формувати свою перспективу і трудове майбутнє на флагманських підприємствах вітчизняної економіки, одним з яких є компанія «Укртатнафта».  

Джерело: https://t.me/ukrtatnafta_info/426