Тепло від Кременчуцької ТЕЦ – в оселі кременчужан

Сьогодні, 19 жовтня, у нашому місті стартував опалювальний сезон. Кременчуцька ТЕЦ розпочала  подачу теплоносія до більшості житлових багатоквартирних будинків лівобережжя. Роботи з подачі тепла будуть проходити протягом певного періоду часу, тож підключення районів міста буде проходити поетапно. Слід нагадати, що напередодні були забезпечені теплом  дитсадки та медичні заклади, а також відновлено постачання гарячої води всім споживачам. Це стало можливим завдяки тісній співпраці спеціалістів Кременчуцької ТЕЦ та ПАТ «Укртатнафта», які спільними зусиллями забезпечили стабільну роботу виробничих потужностей ТЕЦ та виконання необхідних робіт для забезпечення міста теплом.

Хотілось звернути увагу на важливий момент – у своєму зверненні до мешканців міста мер Віталій Малецький підкреслив, що тарифи для населення цього року  не збільшуються і залишаються на рівні минулого, завдяки рішенням прийнятим Президентом України та урядом. В той же час, керівник міста звернувся до кременчужан з проханням не накопичувати борги та  своєчасно розраховуватися за спожиті послуги, щоб теплопостачальні організації мали можливість закуповувати паливо на потреби опалення.  Якщо ж відсутня можливість оплачувати житлово-комунальні послуги в повному обсязі, потрібно звернутися  за оформленням субсидії.

Тож доки в інших містах та регіонах країни ще розмірковують як і коли розпочати опалювальний сезон, у нашому місті оселі кременчужан вже наповнюються теплом.

Джерело:  телеграм-канал Укртатнафта.Інфо (https://t.me/ukrtatnafta_info)