Табір “Сонячний” отримав сертифікат міжнародної системи

Дитячий табір відпочинку «Сонячний»  оздоровчого комплексу “Нафтохімік” ПАТ “Укртатнафта” став одним з перших в регіоні закладів дитячого оздоровлення та відпочинку, в якому впроваджено та сертифіковано систему управління безпечністю харчових продуктів.

Ця система стосується послуг харчування, які надає їдальня дитячого табору відпочинку «Сонячний» КГХ «Нафтохімік», та її відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISО 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT) «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-якої організації в харчовому ланцюгу». Сам вітчизняний стандарт побудований за принципами міжнародної системи НАССР, а отриманий Сертифікат свідчить про повну відповідність впровадженої в таборі «Сонячний» системи управління харчування міжнародним вимогам.

Що ж стосується самої системи НАССР ,то її головним завданням є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за всіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад і до моменту подачі готової страви. Система НАССР є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників.

Впровадження системи HACCP є стратегічним рішенням для об’єктів соціальної сфери нашого підприємства, адже несе за собою ряд переваг:

  • зростання довіри клієнтів до бренду та формування репутації виробника безпечної продукції   харчування;
  • заохочення нових клієнтів;
  • посилення конкурентоспроможності за рахунок наявності міжнародного сертифіката.

Управління з соціальної сфери продовжує роботи також над впровадженням системи управління безпечністю харчових продуктів і на інших підпорядкованих їм об’єктах   – їдальня санаторію-профілакторію «Івушка», кафе-пекарня Гріссіні, кафе Тірамісу, їдалень комбінату громадського харчування «Нафтохімік» з метою їх подальшої  сертифікації.