Кременчуцькому нафтопереробному заводу – 55 років!

Щороку, 19 липня, наше підприємство відзначає важливу історичну подію – випуск першої товарної продукції Кременчуцьким НПЗ.

Нагадаємо хронологію тих історичних липневих днів: 16 липня 1966 року – підписано акт здачі під пусконаладку основного об’єкта першої черги заводу – установки АВТ. Упродовж наступного дня АВТ було повністю обкатано на нафті. Перехід на тепловий режим розпочався вранці  18 липня, а в кінці дня 19 липня одержали перший товарний бензин.

Пройшли роки і з впевненістю можна сказати – наш завод разом зі своїм трудовим колективом з честю витримав перевірку часом на стійкість та мужність, довівши свою унікальність та непереможність. Сьогодні поетапно реалізовуються проекти модернізації, оновлюються виробничі технології з метою підвищення якості продукції та зниження експлуатаційних витрат. Та й внесок нашого підприємства в соціально-економічний розвиток міста та регіону важко переоцінити – це робочі місця з гідною заробітною платою; податки та збори, які сплачуються до бюджетів усіх рівнів у повному обсязі за будь-яких умов; соціальні проекти та адресна благодійна допомога тощо.

Попри те, що нині наш завод – фактично єдине працююче нафтопереробне підприємство в Україні, йому доводиться нелегко. Повсякчас треба  долати опір нечесних конкурентів та їхніх лобістів на вітчизняному ринку. Та, як кажуть, «те, що нас не ламає, робить нас сильнішими». Наше підприємство і його колектив, у різні часи загартовані труднощами і серйозними випробуваннями на міцність, вистояли, втримались і продовжують продуктивно працювати, втілюючи в життя накреслені плани.

Величезна вдячність – проєктувальникам, монтажникам, «пускачам» і технологічному персоналу – першопрохідникам, які спорудили гігант української нафтопереробки й вдихнули життя в його потужності!

Вітаємо всіх заводчан та партнерів з цією ювілейною датою! Нехай у ваших родинах завжди панує мир та злагода; нехай доля буде щедрою на радісні події та успіхи; нехай удача буде вірною супутницею у всіх починаннях! Здоров’я, наснаги, світлого майбутнього, добробуту та перемог!